BIORYTHME X LENKA ZÁHORKOVÁ

.

Foto: Michal Ureš

.

Dózičky na míru pro výrobce přírodní kosmetiky Biorythme.

Biorythme je 100% přírodní kosmetika, vegetariánská a bez konzervantů. Z naší spolupráce vznikla exkluzivní limitovaná edice krému s pěti esenciálními oleji v elegantní porcelánové dózičce a s přírodním prvkem dubového dřeva na víčku.

Tato speciální edice je přesně pro ty, kteří sdílí filosofii ekologicky šetrného životního stylu, zajímá je, kde a jak celý produkt vznikl. Dózy jsou vyrobeny ručně, v malé limitované sérii pouhých 30 kusů, z přírodních materiálů, bez zbytečných plastů a tak, aby dóza mohla sloužit i nadále třeba celý život. Jsou z kvalitního karlovarského porcelánu a obsahují funkční celoporcelánový zavírací bajonet. Ve víčku je vsazen kousek odkazu české přírody – dubové dřevo, které je získáváno od certifikovaného prodejce, což zaručuje, že i jeho původ je v souladu s ekologickými a sociálním kritérii.

Spolupráce vznikla jako školní projekt, jehož tématem byla spolupráce s lokálním výrobcem, kdy student má svým návrhem reagovat na potřeby výrobce a vytvořit ideální a výrobně proveditelný produkt. Tato limitovaná edice 30 ks krémů bude exkluzivně na biorythme.cz od 14.5.2018.

.


.

Dóza:         Dóza z karlovarského tvrdého porcelánu ve sněhově bílé barvě, která po spotřebování krému zůstane pro jakékoliv použití – na celý život. Porcelánové víčko, do kterého je pečlivě vsazen kousek odkazu české přírody – certifikované dubové dřevo
Krém:      Oblíbený, hedvábně jemný krém Smyslná a věrná sama sobě, který okouzlí svojí hlubokou a zároveň povznášející vůní, která má aromaterapeutické účinky nejen na zralou a suchou pleť, pro kterou je tento luxusní balzám primárně určen. Je 100% přírodní, vegetariánský a bez konzervantů.
Krabička: Krabička z květinového papíru, která je originálně navržená a vytvořená pouze pro tuto limitovanou edici. Rodokmen s ručně psaným věnováním a informacemi o datu výroby dózičky a pořadovém čísle z limitované edice
Obsah       krém Smyslná a věrná sama sobě
Obal          Porcelán & dubové dřevo
Objem      60 ml 

K sehnání na www.biorythme.cz